Tepelná čerpadla SUNDEZ

Sundez je profesionální výrobce tepelných čerpadel od roku 2007 s cílem dodávat vynikající výrobky a poskytovat Eco-řešení vytápění pro zákazníky na celém světě.

Sundez se vždy zaměřuje na rozvoj globálního trhu s tepelnými čerpadly, zejména na evropském trhu, přičemž evropský trh určuje směr výzkumu a vývoje. Technologické inovace jsou zárukou, že si Sundez udrží dlouhodobě pozici na trhu tepelných čerpadel. S profesionálním týmem R&D, dobře vybavenými výrobními linkami a laboratoří jsme vyvinuli výrobky na různých trzích po celém světě.

Jsme schopni nabídnout celou řadu produktů a řešení pro vytápění a ohřev teplé vody, jako jsou: vzduchová tepelná čerpadla, vodní tepelná čerpadla, tepelná čerpadla pouze pro ohřev vody, bazénová tepelná čerpadla, atd. Zvláště jsme schopni vyrábět vysoce progresivní tepelná čerpadla, jako je DC Inverter s frekvenčním měničem.

Sundez vždy dbá o kvalitu, protože víme, že pouze kvalitní výrobky mohou zajistit dlouhodobou spolupráci se zákazníky. Používáme přísný systém řízení jakosti s cílem kontrolovat každý proces.

Trváme na kontrole přísné kvality a inovace výrobku už ve fázi vývoje, Sundez dodává spolehlivé produkty a služby zákazníkům po celém světě. Spolupráce s partnery a zákazníky na celém světě přispívá k ochraně globálního životního prostředí.

Prohlédněte si prospekty tepelných čerpadel od společnosti Sundez: